Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

    

     Po podzimních prázdninách děti neusedly do školních lavic, ale čekaly je dva dny plné pohybu.

     Ve čtvrtek žáci prvních tříd navštívili ostravskou ZOO. I když se zdálo, že tento den bude velmi chladný a všechna zvířata budou zazimována, opak byl pravdou. V zoo nás čekalo velmi pěkné a slunné počasí, příjemné právě k poznávání podzimní přírody. Zvířátka se vyhřívala v podzimním slunci a děti tak měly možnost poznávat zvířata ve výbězích i při krmení. Navíc pohyb během celého dopoledne přispěl k fyzické kondici dětí.

     V pátek děti vytvořily krásnou halloweenskou náladu tím, že byly převlečeny do strašidelných masek. Naučily se anglické koledy a zazpívaly halloweenské písničky. Zbytek vyučování patřil Podzimní olympiádě s netradičními sportovními disciplínami, např. slalom na koštěti, hod do klobouku, pavoučí dráha, poznávání bylinek a běh ve dvojici.

Mgr. Kateřina Sadílková