Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

     Dne 31. 10. 2014 se uskutečnil výlet sedmé třídy do Malenovic. Náplní této akce byl turistický pochod z Frýdlantu nad Ostravicí do přilehlé obce Malenovice a následný sportovní program dle výběru. Cílem výletu bylo prověření fyzické zdatnosti žáků a seznámení se s blízkým okolím Beskyd. V ranních hodinách odjeli žáci vlakem do Frýdlantu nad Ostravicí. Poté následovala asi hodinová procházka do Malenovic, kde na ně čekalo překvapení v podobě zábavného sportovního programu. Nejprve však musel nastat zasloužený odpočinek, při kterém se žáci občerstvili. Většina zvolila nádhernou místní restauraci, ve které si vychutnala teplý „obídek“. Ostatním přišel vhod místní obchod. Ve druhé části programu se žáci rozdělili do družstev a soutěžili ve fotbale a ve vybíjené. Pro vítězné týmy byla připravena i sladká odměna. Po ukončení her všichni absolvovali stejnou trasu zpět na nádraží a se spokojenými výrazy ve tvářích se vraceli domů.

redakce 7. třídy