Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

     Ve čtvrtek  30. 10.  jsme  se v rámci projektového dne vydali na pěší pochod k restauraci Roubenka postavené na rybníčku. Vzali jsme to přes les Důlňák, kde děti z 2. A a 2. B třídy plnily různé úkoly na jednotlivých stanovištích.

Po příchodu k Roubence na nás čekalo milé překvapení v podobě horkého čaje, který nám v tomto chladném dni přišel vhod. Po delším odpočinku a posilnění jsme se přesunuli na místní hřiště, kde se děti vyřádily a pak jsme pokračovali zpět směr škola. Tentokrát jsme šli rovnou nejkratší cestou. Ke škole jsme dorazili unavení, ale v dobré náladě! V nohách jsme měli cca 8 km rychlé chůze a příjemný pocit z krásně prožitého dne!

                                                                                                                      Mgr. I. Bernatíková