Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

     31. října jsem já a moje 4. třída jeli vlakem z Vratimova do Frýdlantu nad Ostravicí na Ondřejník. Vydali jsme se na výlet společně s 3.třídou. Během cesty vlakem jsem pozorovali krajinu kolem nás. Šli jsme lesem s paní učitelkou Mellovou, Mrnuštíkovou, Kratochvílovou a paní sekretářkou Veselou. Během túry do kopce jsme pozorovali koně, jak stahovali velké klády z lesa. Protože bylo slunečno, byl hezký výhled do okolí. Dokonce jsme viděli i Lysou horu. Na Ondřejníku jsme se mohli potočit na velkém kolotoči. Dobrovolníci nás točili a paní učitelky vše pozorovaly, aby se nám nic nestalo. Bylo to super. Po svačině jsme se vydali na zpáteční cestu dolů. Před odjezdem vlaku jsme si mohli koupit dobroty v bufetu u nádraží. Zanedlouho jsme nastoupili do vlaku a jeli zpět do Vratimova.

     Výlet se vydařil a všem se líbil.

Za žáky Katka Golcová a Matěj Šindler