Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

     P1250863

     Dne 24. 4. 2015 jsme se zúčastnili dvoudenního výletu do Liberce. Akci absolvovalo 9 vybraných žáků, kteří jezdili na Gymnázium Hladnov v rámci projektu NatTech. První den jsme se ubytovali v libereckém hotelu Pytloun, šli na oběd a hned na to do ZOO Liberec. ZOO byla velmi hezká, bylo krásné počasí, takže procházka byla příjemná. Poté jsme se jeli podívat na libereckou radnici a měli chvíli rozchod, abych se trošku porozhlédli po městě.

Po návratu do hotelu a po večeři jsme měli volný program, takže jsme se zavřeli do pokojů a koukali na hokej.

Ráno jsme se museli sbalit, proto jsme vstávali celkem brzo. Po bohaté snídani jsme jeli do IQ Landie. IQ Landia byla velmi zábavná. Mohli jsme si vyzkoušet různé pokusy a technické experimenty. Po IQ Landii jsme se vrátili zpátky na hotel a po obědě jsme vyrazili do Botanické zahrady Liberec. V botanické zahradě nás nejvíce zaujaly kaktusy, které byly všech barev a tvarů. Zajímavá byla i mimóza, která reagovala na náš dotyk.

Na závěr naší exkurze jsme se jeli podívat na dominantu města Liberec, na Ještěd. Autobus nás vyvezl až k chatě Ještědka, a potom jsme museli asi 1 nebo 2 km dojít k horskému hotelu Ještěd. Tam jsme si dali horkou čokoládu a jeli jsme domů. Do Vratimova jsme se vrátili ve 22 hodin. Na tento skvělý výlet budeme ještě dlouho vzpomínat!

Petra Nováčková, 9.tř

fotogalerie