Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře
 

Školní rok 2015/2016 bude zahájen 1. září 2015 v 7: 55 h. Rodiče, prvňáčci i ostatní žáci přijdou do školy hlavním vchodem. Budova bude otevřena od 7: 40 h. Pro tento den žáci nepotřebují přezůvky ani aktovku. Rodiče prvňáčků obdrží všechny potřebné informace k organizaci výuky ( asi 45 minut).

Organizace 1. školního týdne:

 • zahájení školního roku
 • zápis do školní družiny 1. 9. 2015 v 8:45 h
 • školní družina zahájí provoz 2. 9. 2015
 • až druhý den, tj. 2. 9. přijdou děti s aktovkou s vybaveným pouzdrem (pastelky, dvě tužky, guma a ořezávátko) a přinesou si přezůvky. Ve škole obdrží učebnice, pracovní sešity a školní sešity. Na začátku roku budeme vybírat peníze na výtvarné potřeby (temperové barvy, vodové barvy, prstové barvy, štětce, výkresy, barevné papíry, tuše…) – tyto věci NEKUPUJTE!
 • 2. až 4. 9. 2015 se prvňáčci budou učit 2 hodiny tj. do 9:35 h, od 7. 9. 2015 dle pokynů vyučujícího

Seznam potřeb pro prvňáčky:

 • aktovka s pevnými zády (Jak správně vybrat školní tašku? Doporučení Státního zdravotního ústavu v Praze čtěte zde: školni taška)
 • vhodné přezůvky
 • vybavený penál (pastelky, dvě tužky č. 2, strouhátko, nůžky, guma)
 • cvičební úbor, cvičky a sportovní obuv na hřiště (v podepsaném plátěném pytlíku)
 • zástěrka nebo košile na výtvarnou výchovu
 • ručník s poutkem, ubrousek na svačinu
 • papírové kapesníčky (10 ks)
 • složka na písmenka a na sešity
 • obaly na knihy a sešity (počkat na velikost)

Všechny věci svým dětem PODEPIŠTE!