Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

 

IMG_4698     V posledním dubnovém týdnu 29. 4. 2016 se u ZŠ v Sedlištích uskutečnil branný závod škol Regionu Slezská brána. Závodu se účastnila tříčlenná družstva z 9 škol. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií – 1. stupeň (4. a 5.tř.), 2. stupeň (6. – 9. tř.). Každá kategorie měla své disciplíny, ve kterých se soutěžilo na jednotlivých stanovištích. Celková délka tratě byla pro 1. stupeň přibližně 2 km, pro 2. stupeň přibližně 3 km. Kritériem hodnocení byly splněné úkoly na stanovištích, při nerozhodnosti bodů pak celkový čas. Naše družstvo z 5. tř. ve složení  Bohumil Kursa, Marcel Grüner a Vanesa Korduljaková porazilo všechna družstva v 1. kategorii a umístilo se na překrásném 1. místě. Blahopřejeme!