Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

 

Dne 13. února 2017 proběhlo ve Středisku volného času na Ostrčilově ulici v Ostravě okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Naši školu reprezentoval Jan Králík ze 7. třídy a Markéta Dudková z 8. třídy. Jazyková úroveň žáků se dle poroty rok od roku zvyšuje, konkurence je obrovská, a proto nás velice těší, že se Markéta Dudková umístila ve své kategorii na krásném 4. místě a Honza Králík získal dokonce 3. místo a kromě diplomu si odnesl i poukázku na knihy.

Součástí soutěže byl poslech s porozuměním, vyřešení situačního problému a na závěr povídaní na dané téma, Markéta si vylosovala volný čas a koníčky a Honza vyprávěl o své rodině.

Naši žáci vše zvládli na jedničku s hvězdičkou, za což jim všichni gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů i zábavy při studiu angličtiny.

Mgr. Lenka Parmová