Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

Tři poháry pro naše žáky!

Ve čtvrtek 1. února 2018 se konal v Žabni 5. ročník turnaje „O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána“. Na turnaji se sešlo celkem 52 mladých šachistů z 10 škol našeho regionu. Během turnaje každý hráč odehrál celkem 7 partií. Našim žákům se opravdu dařilo. V individuálním hodnocení vybojoval Bořek Čuda z 8. třídy pohár za 2. místo, Matěj Šindler ze 7. A za 3. místo. Naše šachové družstvo ve složení Bořek Čuda (8. třída), Matěj Šindler (7. A), Minh Trinh (6. A) a Václav Navrátil (7. B) potvrdilo úspěch našich žáků. V soutěži družstev chlapci obsadili skvělé 1. místo. Gratulujeme a těšíme se na další výborné výsledky našich mladých šachistů.

Mgr. Jana Kotásková

fotogalerie