Centrum pro talentovanou mládež, jehož cílem je podporovat talentované, motivované a cílevědomé žáky a studenty základních i středních škol k rozvoji jejich akademického talentu, nabízí Objevitelské soboty. Jedná se o celodenní víkendový program pro žáky od 5 do 14 let – 5 sobot plných poznání, vzdělávání a zábavy. Mohou si na nich vyzkoušet nejrůznější vědecké či humanitní obory a najít si tu svou oblast zájmu. Malí objevitelé mají na výběr ze široké škály témat – chemické pokusy, programování legorobotů či ozobotů, divadelní improvizace, egyptologie, vesmír, relaxace. Zkrátka každý si může vybrat, co ho zajímá.

Registrovat na Objevitelské soboty Ostrava jaro 2019 se můžete na celý semestr a to konkrétně na termíny:
19. ledna, 2. března, 30. března, 13. dubna, 25. května 2019.

Objevitelské soboty jsou tou nejlepší cestou, jak děti poznají, v čem jsou dobré a co je baví!