Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

 

Školní rok 2019/2020 bude zahájen 2. září 2019 v 7:55 h. Rodiče, prvňáčci i ostatní žáci přijdou do školy hlavním vchodem. Budova bude otevřena od 7:40 h. Pro tento den žáci nepotřebují přezůvky. Rodiče prvňáčků obdrží všechny potřebné informace k organizaci výuky (asi 45 minut).

Organizace 1. školního týdne pro prvňáčky:

 • zahájení školního roku 7:55 – 8:40
 • školní družina zahájí provoz 3. 9. 2019
 • druhý den, tj. 3. 9. přijdou děti s aktovkou a s vybaveným pouzdrem (pastelky, dvě tužky, guma a ořezávátko) a přinesou si přezůvky. Ve škole obdrží učebnice, pracovní sešity a školní sešity. Na začátku roku budeme vybírat peníze na výtvarné potřeby (temperové barvy, vodové barvy, prstové barvy, štětce, výkresy, barevné papíry, tuše, modelovací hmota, fix, tabulka, složky na výkresy…) – tyto věci NEKUPUJTE!
 • 3. a 4. 9. 2019 se prvňáčci budou učit 2 hodiny tj. do 9:35 h,  
 • 5. a 6. 9. 2019 již 3 hodiny tj. do 10:40 h,
 • od pondělí 9. 9. 2019 podle rozvrhu, tj. do 11:35 h.

Seznam potřeb pro prvňáčky:

 • aktovka s pevnými zády (Jak správně vybrat školní tašku? Doporučení Státního zdravotního ústavu v Praze čtěte zde: školní taška)
 • vhodné přezůvky
 • vybavený penál (pastelky, dvě tužky č. 2, strouhátko, nůžky, guma)
 • cvičební úbor, cvičky a sportovní obuv na hřiště (v podepsaném plátěném pytlíku)
 • zástěrka nebo košile na výtvarnou výchovu
 • ručník s poutkem, ubrousek na svačinu
 • papírové kapesníčky (10 ks)
 • složka na číslice a na sešity (počkat na velikost)

Všechny věci svým dětem PODEPIŠTE!