Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře
 

Aktivně i o prázdninách

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám nabídli aktivně strávený čas Vašich dětí o jarních prázdninách a to prostřednictvím Kurzu lyžování a snowboardingu.  Tento kurz je realizován prostřednictvím agentury FITANO CLUB a koná se v termínu od 10. 2. 2020 do 14. 2. 2020.

V příloze najdete veškeré informace o kurzu a také závaznou přihlášku. V případě, že máte o lyžařský kurz zájem, vyplňte prosím přihlášku a odevzdejte ji paní učitelce Nelle Kavalové (sborovna 1. stupně v přízemí školy) a to do 20. 12. 2019. Pro platbu za lyžařský kurz postupujte dle informací uvedených v příloze.

Neváhejte využít možnosti pro Vaše děti objevit krásu lyžování a snowboardingu, naučit se jejich základům nebo naopak zdokonalit se v jejich technice. Vše děti využijí na lyžařském kurzu, který absolvují v 7. ročníku. Jako bonus nabízíme možnost, v případě Vašeho zájmu, jezdit společně s dětmi a zakoupit si díky tomuto kurzu zlevněné jízdné na vlek.

Informace + přihláška pro zájemce LŠ 2020