Ve čtvrtek 24. října 2019 se tři žákyně naší školy zúčastnily 8. ročníku anglicko – výtvarné soutěže Oxford Illustrator. V této soutěži je třeba kromě výtvarného nadání prokázat i výbornou znalost anglického jazyka, neboť soutěžící musí výtvarně ztvárnit anglicky psaný text. Konkurence byla letos opravdu veliká – soutěže se zúčastnilo téměř padesát soutěžících. Porota hodnotila jazykovou úroveň, výtvarné zpracování i originalitu.     Letos byly vyučujícími výtvarné výchovy a angličtiny vyslány za naši školu tyto žákyně:
Eliška Furčáková z 5. třídy, Zuzana Faranová ze 7. A a Dominika Satinská z 9. B.

Eliška Furčáková se ve své kategorii umístila na 3. místě a Zuzka Faranová získala za své ztvárnění podmořského světa cenu poroty. Dívkám gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Lenka Parmová