Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

V období od října do prosince roku 2019 probíhala po celé České republice nejprve školní a potom i krajská kola soutěže „Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR“. Celkem se letošního ročníku Mladého chemika zúčastnilo rekordních 18 699 žáků ze 710 základních škol. V Moravskoslezském kraji se školních kol zúčastnilo celkem 2400 žáků a mezi 208 postupujícími do krajského kola se zařadili také tři žáci ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí – Marek Kroviář, Matěj Šindler a Tereza Sedláčková. Do dalšího regionálního kola z této trojice postoupili Marek Kroviář a Matěj Šindler, kteří se rozhodli bojovat o postup do celorepublikového finále.

A jak jejich snaha dopadla? Na skvělém 18. místě se umístil Matěj Šindler a prvním postupujícím do celorepublikového finále byl vyhlášen Marek Kroviář! Marek tak může ukázat své umění a vědomosti, stejně jako lásku k chemii, a to v prestižním celorepublikovém finále soutěže „Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR“, která se koná 9. června 2020 v prostorách Fakulty chemicko – technologické Univerzity Pardubice.

Všichni žáci a učitelé naší školy Markovi upřímně přejeme nejen mnoho štěstí v celorepublikovém finále soutěže, ale stejně tak ve všem ostatním, čemu se tento talentovaný a sympaťický kluk věnuje.

Fan Club Marka Kroviáře ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí

Image result for chemik