Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře
 

Nástěnky předmětů budou obsahovat materiály pro domácí výuku dětí. 

Další možnosti:

 • Nakladatelství Nová škola umožní zdarma využívat multimediální interaktivní učebnice. Pokud by uzavření škol trvalo déle, volně bezplatná licence bude prodloužena do 30. 6. 2020. Žáci se mohou zdarma zaregistrovat na internetových stránkách www.ucebnice.online. Po registraci na záložce katalog jsou k dispozici interaktivní učebnice, které má naše škola zakoupené a používá je i v tištěné podobě v hodinách.
 • Video: www.matyskova-matematika.cz  
 • Česká televize spouští od pondělí 16. března projekt nazvaný UčíTelka 
  odkaz: https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/
 • Nakladatelství Taktik uvolnilo zdarma veškeré on-line tituly.
  http://interaktivita.etaktik.cz nebo klikněte zde. Stačí se jenom přihlásit loginem (e-mailová adresa) a heslem pro Vaši školu: bawajana@zsmasaryk.cz,  heslo: AKA15M

  • V interaktivním sešitu si kliknutím zobrazíte řešení příkladů a úkolů.
  • Interaktivní body umožňují přehrát nebo zobrazit jejich obsah, stačí kliknout na ikonu.
  • Sešit obsahuje také bonusy, které budeme neustále doplňovat.
 • Nakladatelství Fraus  od středy 11. března 2020 do odvolání uvolnilo všechny elektronické učebnice pro základní a střední školy pro všechny žáky zdarma. Pro domácí procvičování rodičů s žáky je také plně k dispozici portál Škola s nadhledem, který je též zdarma. www.fraus.cz  
 • Didakta.cz – zpřístupnění veškerého obsahu Didakty i pro domácí přípravu žáků. 
  Login: crna1722@didakta.cz
  Heslo: M6Z7

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10. Ke spouštění výukových materiálů důrazně doporučujeme využít aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash.
  • Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku 
   http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytuje Didakta z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na webu v sekci Podpora.