Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře
 

Vážení rodiče,

Na základě „Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol všech zřizovatelů pro školní rok 2020/2021“, č. j. MSMT – 12639/2020-1 bylo rozhodnuto, že zápisy do 1. tříd pro školní rok 2020/2021 proběhnout bez osobní přítomností dětí ve škole.

Termín zápisu do 1. tříd ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí 192 proběhne v termínu
od 6. dubna do 24. dubna 2020.

V tomto termínu budou přijímány žádosti o přijetí k povinné školní docházce formou elektronické přihlášky. Tato přihláška bude dostupná na webových stránkách školy a pro Vás rodiče se jedná o nejjednodušší způsob jejího podání.

Od 6. 4. 2020 bude na webových stránkách školy umístěn odkaz, který obsahuje formulář žádosti. Ten stačí pouze vyplnit a odeslat. V případě problémů s elektronickou žádostí můžete kontaktovat ředitelku školy (pelikanova@zsmasaryk.cz) a zástupkyni ředitelky školy (bawajana@zsmasaryk.cz) nebo můžete využít jiné zákonné formy podání žádosti (Podání žádosti).

Děkujeme za pochopení