Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

Zápis  žáků do 1. tříd ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí 192 proběhne v termínu
od 6. dubna do 24. dubna 2020.

V tomto termínu od 8:00 h budou přijímány žádosti o přijetí k povinné školní docházce formou elektronické přihlášky.
Elektronická přihláška je dostupná zde: Přihláška ZŠ Stačí  ji pouze vyplnit a odeslat. 
V okamžiku, kdy dojde k potvrzení elektronické přihlášky, bude rodiči zaslán e-mail, jehož součástí bude i dokument se žádostí o přijetí k základnímu vzdělávání. Prosím o stažení této žádosti, vyplnění a následně odeslání na email: pelikanova@zsmasaryk.cz.
V případě problémů s elektronickou žádostí můžete kontaktovat ředitelku školy (pelikanova@zsmasaryk.cz) a zástupkyni ředitelky školy (bawajana@zsmasaryk.cz) nebo můžete využít jiné zákonné formy podání žádosti (Podání žádosti).