Školní rok 2020/2021 bude zahájen 1. září 2020 v 7:55 h. Rodiče, prvňáčci i ostatní žáci přijdou do školy hlavním vchodem. Budova bude otevřena od 7:40 h. Pro tento den žáci nepotřebují přezůvky. Rodiče prvňáčků  s doprovodem mají za povinnost vzít si roušku.

Organizace 1. školního týdne pro prvňáčky:

• zahájení školního roku 7:55 – 8:40, rodiče obdrží všechny potřebné informace k organizaci výuky
  • školní družina zahájí provoz 2. 9. 2020
  • druhý den, tj. 2. 9. přijdou děti s aktovkou a s vybaveným pouzdrem (pastelky, dvě tužky, guma a ořezávátko) a přinesou si přezůvky. Ve škole obdrží učebnice, pracovní sešity a školní sešity. Na začátku roku budeme vybírat peníze na výtvarné potřeby (temperové barvy, vodové barvy, prstové barvy, štětce, výkresy, barevné papíry, tuše, modelovací hmota, složky na výkresy…) – tyto věci NEKUPUJTE!
  • 2. a 3. 9. 2020 se prvňáčci budou učit 2 hodiny tj. do 9:35 h,
  • 4. 9. 2020 již 3 hodiny tj. do 10:40 h,
  • od pondělí 7. 9. 2020 podle rozvrhu, tj. do 11:35 h.

Seznam potřeb pro prvňáčky:

• aktovka s pevnými zády (Jak správně vybrat školní tašku? Doporučení Státního zdravotního ústavu v Praze čtěte zde: školní taška)
  • vhodné přezůvky
  • vybavený penál (pastelky, dvě tužky č. 2, strouhátko, nůžky, guma)
  • cvičební úbor, cvičky a sportovní obuv na hřiště (v podepsaném plátěném pytlíku)
  • zástěrka nebo košile na výtvarnou výchovu
  • ručník s poutkem, ubrousek na svačinu
  • papírové kapesníčky (10 ks)
  • složka na číslice a na sešity (počkat na velikost)
  • stírací tabulka s fixy

Všechny věci svým dětem PODEPIŠTE!