Předchozí školní týdny

3. třída – školní týden 22. 6. – 26. 6. 2020

Milé děti, milí rodiče,

je před námi poslední týden v tomto školním roce. Děkuji Vám všem za pečlivé plnění školních povinností a rodičům za trpělivost a pevné nervy. Bylo to pro všechny zcela nové a nelehké období, ale všichni jsme se s tím nějak nakonec poprali! Doufám, že s většinou z Vás se uvidím v pátek 26.6. při předávání vysvědčení. Bylo by fajn, kdyby se nás sešlo co nejvíc, budeme se totiž loučit s Natálkou, která se přestěhovala do Frýdku-Místku a příští školní rok už bude chodit do školy tam. Pokud někdo nepřijde, vysvědčení Vám nechám u paní sekretářky.

Vaše PU

• JAZYK ČESKÝ: Vyjmenovaná slova po Z
    • Pondělí: PS s. 28-Opakování. Čítanka s. 112,113-Přečti a vypiš hlavní postavy.
    • Úterý: Uč. s. 28-Opiš vyjmenovaná slova po Z do sešitu a nauč se je zpaměti.
      • PS s. 29/1-Doplň a opiš do sešitu, cv.2,3,4-Jen doplň. Učivo z pracovního sešitu uděláme na online výuce (9.30-11h).
    • Středa: Uč. s. 27/2, PS s. 30.
    • Čtvrtek: PS s. 31celá (Cv.1 jen doplň.)
    • Pátek: 8-8.30h: Rozdávání vysvědčení. Vem si s sebou roušku a složku na vysvědčení.
  • MATEMATIKA: Dělení se zbytkem
    • Pondělí: Početník s. 29 dokončit.
    • Úterý: Online výuka: Vysvětlíme si DĚLENÍ SE ZBYTKEM-uč.s. 95,96+PS s. 32.
    • Středa: PS s. 33/1-5
    • Čtvrtek: PS s. 33/6-8
  • PRVOUKA: Čím se živí živočichové
    • Uč. s. 61- Přečti+ PS s. 54 (žlutý proužek nedělej).
  • Anglický jazyk

Milí žáci,

máme před sebou poslední školní týden. V pátek dostanete vysvědčení a začnou prázdniny, na které se určitě těšíte. Chtěla bych vám poděkovat, že jste dlouhé týdny vydrželi pracovat sami doma, což pro některé určitě nebylo lehké. Také bych chtěla poděkovat rodičům, kteří vám pomáhali.

Pokud jste něco nestihli vypracovat v pracovním sešitě nebo napsat do sešitu English, tak to zpětně najdete na webových stránkách školy pod jednotlivými týdny. Dodělejte si to a v září se na to společně ve škole podíváme.

Tento týden posílám pouze videa na procvičení slovíček. Jsou zaměřená na učivo, které jste se naučili. Nemusíte všemu rozumět, procvičte si to, co zvládnete.

Clothes

Learn bedroom vocabulary

Na dm-software nebudu tento úkol zadávat, nemusíte mi posílat zprávu.

Přeji vám krásné prázdniny

Petra Mrnuštíková