Předchozí školní týdny

4. A  – školní týden 22. 6. – 26. 6. 2020

• Milé děti, tento týden máme poslední úkoly a v pátek se všichni společně uvidíme. Moc se na vás těším a vaši spolužáci taky. Dostanete vysvědčení a můžete dva měsíce odpočívat. Musím vás i vaše rodiče pochválit za vzornou domácí práci a doufám, že se v září všichni společně uvidíme. Učebnice a knihy z knihovny, které máte doma, mi vrátíte až  v září.                      Vaše paní učitelka Katka
  • Pondělí – čtvrtek
    • M – opakování učiva 4.tř. – PS str. 26-31
    • Jč – opakování učiva str. 133-143
      • napiš do sešitu 123/4,5, 124/6,7,   125/9 a,b,c
    • Př – referát
      • vyber si živočicha a napiš o něm nějaké zajímavosti, které najdeš v knize nebo na internetu
      • nakresli k němu obrázek
      • nasbírej 6 rostlin podle učebnice str. 68-69, rostliny nalep do sešitu a napiš jejich název
      • udělej si test na str. 79
    • Pošli mi úkoly z M, Jč a Př nejpozději do 25.6. /čtvrtek/
  • Vlastivěda

Ahoj děcka,

jsme na konci. Učebnici už máme dobranou. Hodně učiva, které jsme probrali, budete probírat a prohlubovat ještě v 5. ročníku. Nemám pro vás už žádný úkol k zaslání, ale chtěla bych, abyste se podívali na pěkný český film Noc na Karlštejně o životě Karla IV. Je to zábavný film pro všechny generace, bývá často v televizi a někteří ho možná máte doma na CD nebo si ho umíte stáhnout.  I když film je velmi známý, mám zkušenosti, že některé děti ho ještě neviděly. Tak ať se vám líbí.

Děkuji všem za skvělou spolupráci a přeji všem dětem a rodičům hezké prázdniny – bez učení. Alice Čavojská

• Angličtina

Milí žáci,

máme před sebou poslední školní týden. V pátek dostanete vysvědčení a začnou prázdniny, na které se určitě těšíte. Chtěla bych vám poděkovat, že jste dlouhé týdny vydrželi pracovat sami doma, což pro některé určitě nebylo lehké. Také bych chtěla poděkovat rodičům, kteří vám pomáhali.

Pokud jste něco nestihli vypracovat v pracovním sešitě nebo napsat do sešitu English, tak to zpětně najdete na webových stránkách školy pod jednotlivými týdny. Dodělejte si to a v září se na to společně ve škole podíváme.

Tento týden posílám pouze videa na procvičení slovíček. Jsou zaměřená na učivo, které jste se naučili. Nemusíte všemu rozumět, procvičte si to, co zvládnete.

My day

Kids vocabulary – weather

Na dm-software nebudu tento úkol zadávat, nemusíte mi posílat zprávu.

Přeji vám krásné prázdniny

Petra Mrnuštíková