4. B – školní týden 6. 4. – 8. 4. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

blíží se čas Velikonoc. Proto jsme společně se všemi učiteli rozhodli dopřát Vám trošku volna a oddechu a nezařazovat do plánů nové učivo. Tento týden na Vás čekají jen „netradiční úkoly“ a opakování, které si pro Vás Vaši učitelé připravili. Pro ty, kteří si nestihli ještě vypracovat všechny úkoly a samostatné práce, je nyní ten pravý čas na to, aby si je mohli dodělat.

Přejeme Vám, abyste i přes současnou situaci svátky velikonoční prožili se svými blízkými s láskou a radostí.

• Angličtina

Milí žáci,

V tomto svátečním jarním týdnu vám posílám slovíčka o Velikonocích. Podívejte se na obrázky a zkuste si říct anglické názvy. Máte tam také obrázek, který můžete vytisknout a vybarvit nebo si podobný obrázek nakreslete sami. Až ho budete mít hotový, pojmenujte na obrázku velikonoční slova, např. zajíček – bunny, velikonoční vajíčko – Easter egg, košík – basket)

(Poznámka pro rodiče: tento týden nemusíte posílat zprávy, že máte hotovo. Ať si děti jenom procvičí velikonoční slovní zásobu.)

Přeji vám pěkné Velikonoce

Pracovní list AJ

• Vlastivěda
    • Úkol tohoto týdne:
    • Zkuste si z nějakého materiálu (drátek, provázek, dřívka, kamínky, hlína…..) zhotovit nějakou ozdobu, šperk, nástroj nebo předmět z nejstarších dob, o kterých jsme se učili.
    • Pro žáky, kteří by si nevěděli rady, doporučuji prohlédnout si obrázky v knize. Výrobek si uschovejte. Až se sejdeme ve škole, společně je zhodnotíme.
    • Přeji úspěch v práci a hezké svátky jara všem – dětem i rodičům.
  • Náboženství