Motto : Naše družina je jako velká rodina

obr druziny

Vychovatelky: Miroslava Snopková a Daniela Vilková

Telefon: 731 723 216

I ve školním roce 2013 – 2014 jsou v provozu ve šk. družině dvě smíšená oddělení v počtu 50 dětí, žáků 1. – 3. tříd.

Ranní provoz začíná v 6.30 hodin a končí v 7.40 hodin odchodem žáků  do tříd na vyučování.

Odpolední provoz pokračuje dle rozvrhu jednotlivých tříd a končí v 16.00 hodin.

Celoroční motivační hra pro školní rok 2013/14 „S Jů a Hele na hřiště“ je rozpracována do 10 měsíců. Každým měsícem děti provede zvolená postava zvířátka s charakterovými vlastnostmi.

ZÁŘÍ: Jů a Hele se představují

ŘÍJEN: Lišák Filip

LISTOPAD: Gepard Gaston

PROSINEC: Zajíc Robin

LEDEN: Tučňák Pingu

ÚNOR: Medvěd Bruno

BŘEZEN: Kocour Max a kočka Sandra

DUBEN: Šimpanz Sebastián

KVĚTEN: Pes Argo

ČERVEN: Lvíče Dominik

Maskoti jednotlivých měsíců děti provázejí pohybovými a hravými dovednostmi. Děti získají v daném měsíci „ žeton maskota“ za splněné činnosti a dovednosti. Na závěr motivační hry obdrží tzv. „ Jůheláckou medaili“.

Přejeme si, aby celoroční hra přispěla k tomu, aby se děti přesvědčily a přijaly za své, že i docela obyčejný pohyb a hra může být dobrou zábavou – „Pohyb je život“.