3. třída – školní týden 23. – 27. 3. 2020

• Matematika
    • POČETNÍK- s. 25
    • www.skolakov.eu M-3.tř. Procvičovat: Násobení, dělení 0-10 souhrnné opak., Čísla do 1000(řazení, porovnávání), Pamětné sčítání, odčítání do 1000 bez přechodu přes desítku
  • Český jazyk
    • Dokončit, co jste nestihli v minulém týdnu.
    • Sešit VYJMENOVANÁ SLOVA: dokončit vybarvení všech obrázků a dopsat slova příbuzná ke všem vyjmenovaným slovům po B,L,M.
    • Na stránkách: www.skolakov.eu JČ-3.tř.procvičovat VYJMENOVANÁ SLOVA PO B,L,M. Určitě se bude dětem líbit např. ŠIBENICE 🙂
    • ČTENÍ: Denně číst ze své vlastní knihy aspoň 15 min. A následně rodiči sdělit, o čem jsem četl/a.
  • Prvouka
  • www.skolakov.eu PRV-3.tř. HOUBY: Prezentace houby-přečíst
  • Poznáváme houby-test
  • Houby-test
  • Pokud se vám to nedá spustit, můžete zkusit jiné hravé stránky, které jsem vám již dříve posílala a zkuste najít něco o houbách k procvičení.
  • Pokud nemáte možnost pracovat na PC, napište si do sešitu PRVOUKA nadpis HOUBY a namalujte si z uč. s. 37 houbu aspoň 10cm vysokou a popište podle obr. v uč.(Stavba těla hub).

Přeji Vám všem, milé děti i rodiče, v této nelehké době hlavně hodně ZDRAVÍ, KLIDU A POHODY! Nezapomeňte si udělat čas i na procházku v přírodě! Venku krásně svítí sluníčko, které je léčivé a tak moc jej už potřebujeme!

Vaše p. učitelka :))