Předchozí školní týdny

5. třída – školní týden 22. 6. – 26. 6. 2020

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice.online.

Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa obsahující výklad učiva na
www.matyskova-matematika.cz.

Procvičování učiva pro žáky 1. stupně ZŠ

LUŠTĚNKY –  http://www.rysava.websnadno.cz/

Na webových stránkách školy v sekci výuka pondělí – pátek a na elektronické škole budete mít upřesněn postup a denní dávku pro každý den.

Prosím o zasílání krátkých zpráv o plnění učiva, úkolech, případných problémech. Posílejte je v úterý a v pátek do 15:00. Díky !!

SKUPINA p. uč. A. ČAVOJSKÉ

SKUPINA p. uč. K. SADÍLKOVÉ

• Jč/ mluvnice – skupina Sadílková
    • Téma:
      • shoda přísudku s několikanásobným podmětem
      • věta jednoduchá a souvětí
      • závěrečné opakování
    • Učebnice nová: str. 135 – 145
    • Pracovní sešit: str. 50 – 51, str. 53 – 55
  • M – skupina Sadílková
    • Téma:
      • závěrečné opakování z geometrie
    • Učebnice: str. 145, str. 149 – 150
    • Pracovní sešit: str. 56
  • Přírodověda
      • ochrana přírody
    • Učebnice: str. 76 – 77
    • Pracovní sešit: str. 44 – 45
  • Anglický jazyk

Milí žáci,

máme před sebou poslední školní týden. V pátek dostanete vysvědčení a začnou prázdniny, na které se určitě těšíte. Chtěla bych vám poděkovat, že jste dlouhé týdny vydrželi pracovat sami doma, což pro některé určitě nebylo lehké. Také bych chtěla poděkovat rodičům, kteří vám pomáhali.

Pokud jste něco nestihli vypracovat v pracovním sešitě nebo napsat do sešitu English, tak to zpětně najdete na webových stránkách školy pod jednotlivými týdny. Dodělejte si to a v září se na to společně ve škole podíváme.

Tento týden posílám pouze videa na procvičení slovíček. Jsou zaměřená na učivo, které jste se naučili. Nemusíte všemu rozumět, procvičte si to, co zvládnete.

Daily routines in English

Telling the time

Time and daily routines

Na dm-software nebudu tento úkol zadávat, nemusíte mi posílat zprávu.

Přeji vám krásné prázdniny

Petra Mrnuštíková