Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

Ve čtvrtek 26. 5. 2016 nám žáci 4. a 7. ročníku způsobili nečekanou a obrovskou radost. V divadelním kroužku pod vedením p. uč. P. Kožušníkové a L. Parmové nacvičili krátkou parodii známého filmu „Adéla ještě nevečeřela“, se kterou vystoupili na divadelní přehlídce základních škol regionu Slezská brána v Sedlištích. Divadelní přehlídka měla název „Divadlo nás baví“ a zúčastnilo se jí 7 školních souborů z blízkého okolí Vratimova. Naši žáci, 4. tř. – Kateřina Polková, Klára Babejová, Kristýna Macková, Karolína Krmašková; 7. tř. – Daniel Pilař, Gabriel Noé Füssy, Kateřina Irglová a Natálie Irglová, předvedli excelentně své naučené role a po zásluze byli odměněni 1. místem a krásným pohárem. Porota ohodnotila kreativitu, vtip, kostýmy, výslovnost, a také tělesnou zdatnost všech našich malých herců a hereček.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.