Základní škola Vratimov
  Masarykovo nám. 192
Prezentace
Archivy
Nejnovější komentáře

      Dne 14. června 2016 se konal 4. ročník soutěžního klání škol HELLO GAMES 2016 ve Světě techniky v Dolní oblasti Vítkovic. Letos se jazykové, umělecké a vědomostní soutěže zúčastnilo 25 škol. Soutěžilo se v týmu a naši školu reprezentovali Evelína Kavalová z 2. A (hra na housle), Denisa Füri a Vojtěch Konvičný z 3. A (mladý zdravotník), Matyáš Harok a Filip Křivánek ze 4. třídy (zábavná matematika) a Matěj Šindler z 5. třídy (angličtina – spelling race). Týmovou disciplínou bylo stavění z LEGO stavebnice na téma auto, robot nebo zvíře. Ve volných chvílích mezi disciplínami měly děti přístup ke všem interaktivním exponátům ve Světě techniky, mohly i relaxovat a posilnit se v odpočinkové zóně, kde o ně bylo skvěle postaráno. Naše škola se umístila na krásném 11. místě, každý žák si odnesl účastnický list a na památku drobnou pozornost. Všichni soutěžící se shodli, že to byl skvěle strávený den.

Mgr. Lenka Parmová