ADVENTNÍ KALENDÁŘ Z BAD EMS

Třída 8.A se v letošním roce zapojila v rámci platformy „eTwinning – Partnerství škol v Evropě“ do projektu, ve kterém si v hodinách německého jazyka žáci dopisují se školou z německého městečka Bad Ems. Dopisy si vyměňují nejen klasickou poštou, ale také si navzájem připravují různé online aktivity, díky kterým se seznamují s novou slovní zásobou i zvyky a reáliemi Německa. Na prosinec si pro nás naši němečtí partneři připravili online adventní kalendář, ve kterém si mohou žáci procvičit svou slovní zásobu. Také žáci 8.A si připravili své kalendáře, aby ukázali německým kamarádům naše vánoční zvyky. Každý den se otevře nové okénko a s ním další výzva nebo poznatek. Vyzkoušejte je sami …

Krásný advent!

Irena Liptáková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *