VALENTÝNSKÁ POŠTA

14. února slavíme svátek zamilovaných a na naší škole jste již druhým rokem mohli u hlavního vchodu narazit na velkou růžovou krabici, do které žáci vhazovali přáníčka, drobné dárky, sladkosti či vzkazy pro své spolužáky, kterým chtěli udělat radost.

V úterý ráno naše žákyně poštu roztřídily a roznesly svým adresátům. Přáníčka zahřála u srdce nejednoho žáčka a radost tentokrát měly i paní kuchařky a paní uklízečky, neboť i na ně si někdo vzpomněl a ocenil jejich práci, kterou pro nás všechny vykonávají.

Také dárci mohli zažít pocit, že udělat někomu radost je někdy ještě lepší, než být obdarován. Věříme, že těch, kteří chtějí někomu udělat radost, bude každým rokem přibývat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *