McDONALD’S CUP

Fotbalový turnaj McDonald‘s Cup, který vede malé děti v celé ČR k pohybu, už slaví tento rok čtvrt století a malí fotbalisté ze ZŠ si mohou mezi sebou poměřit úroveň svých fotbalových dovedností. Prioritou není vyhrát, ale užít si radost z odehraného zápasu.

V letošním školním roce si 26. dubna v obvodním kole zasoutěžili i naši žáci: Jakub Nenička, Daniel Dohnal, Tobiáš Sušil /2. tř./, Filip Grobař, Alex Plaček /3. A/, Marek Farník, Štěpán Černek, Dalibor Tomis /3. B/. Hráli velice zapáleně a umístili se na 2. místě z celkového počtu sedmi týmů. Postoupili do okresního kola, které se konalo v Ostravě – Porubě dne 7. 5. 2024 a skončili na 6. místě. Děkujeme všem zúčastněným hráčům za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Kateřina Mellová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *