ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE SE SENIORY

ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE SE SENIORY

V úterý 5. května odpoledne se uskutečnilo další setkání žáků 9. A s klienty Domu s pečovatelskou službou ve Vratimově. Výzvu našich deváťáků přijalo sedm statečných hostů v čele s paní koordinátorkou a sociální pracovnicí Lenkou Machalcovou a utkali se spolu v akčních i odpočinkových hrách. O občerstvení se postarala Jana Kučerová, která upekla výborný banánový chléb. Na programu bylo tradiční Člověče, nezlob se!, Černý Petr, kvarteto, piškvorky, domino, lodě, ale také prší, Dobble nebo Aktivity, kde všechny potrápila pantomima a kreslení. No schválně – zkuste předvést třeba zbohatlíka, příčesek nebo makovou panenku… Věříme, že si odpoledne všichni užili a příští školní rok budeme v tomto příjemném setkávání pokračovat.

Irena Liptáková a Mirek Kaňok

FOTOGALERIE