STRAVOVÁNÍ – ZMĚNY!

Z důvodu karantény velkého množství zaměstnanců není v současné chvíli školní jídelna schopna zajistit obědy. Ve čtvrtek 17. 2. a pátek 18. 2. 2022 tak nebudou zajištěny obědy. Všem budou obědy na oba dva dny automaticky odhlášeny. Vzhledem k tomu, že školní jídelna v současné chvíli neví, kolik zaměstnanců se vrátí do práce v průběhu příštího týdne, sledujte, prosím, pozorně stránky školní jídelny a také svůj email, nejpozději v neděli byste měli dostat informace o tom, zda již v pondělí obědy opět budou. Dětem, které pobývají ve školní družině, zajistí škola dostatek nápojů a také menší svačiny v podobě ovoce, zeleniny nebo mléčných výrobků. Nicméně i přesto zajistěte v tyto dny pro svoje děti větší svačinu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *