ADAPTAČNÍ KURZ 6. třídy – den druhý

Máme tady druhý den našeho adapťáku. Hned po snídani jsme se vrhli naplno do dalších aktivit, které nás tentokrát měly naučit vzájemně spolupracovat. Například jsme kreslili ve dvojicích obrázek společně „jednou“ rukou nebo se snažili najít všechny věci ze svých pokojů tak, aby každá věc začínala na jedno písmeno abecedy. Byla to fuška, ale zvládli jsme to. Odpoledne se počasí umoudřilo, a tak jsme si udělali společnou vycházku lesem, na které jsme nasbírali spoustu hřibů. Poslední večer byl pak ve znamení „galašou“, kdy si jednotlivé skupiny připravily scény ze známých filmů, ale hlavně jsme si jako třída vytvářeli svá vlastní pravidla. Pravidla, která nás budou spojovat a držet dohromady. 
Zítra už nás čeká jen snídaně a pokud nám to vyjde, tak se projdeme po Karlově Studánce. A pak už směr Vratimov:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *