POSÍLENÍ ŠKOLNÍ HRDOSTI

Moc Vám všem děkuji za účast v našem hlasování v rámci projektu „Posílení školní hrdosti“. Výsledek hlasování byl zcela jednoznačný – zvítězil návrh číslo 2. A právě Vámi zvolený návrh se stal základem pro další navazující aktivitu tohoto projektu.

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsmasaryk/

Objednávání na e-shopu je již spuštěno a bude možné jej využít až do 11.10.2022. Následně se e-shop uzavře a zboží, které jste si objednali, půjde do výroby. Záleží jen na Vás, zda si z nabídky vyberete právě ten pravý „kousek“, který Vás osloví a který Vám udělá radost.


S přáním příjemného času M. Pelikánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *