PROJEKT HRDÁ ŠKOLA

Den bez batohu

Jak jistě všichni víte, naše škola se zapojila do projektu „Hrdá škola“, který má za cíl zpestřit si školní rok netradičními aktivitami, prožívat chvílemi školní život „tak trošku jinak“, ale hlavně společně zažívat pocit sounáležitosti…

Středa 23. listopadu 2022 byla vyhlášena jako „Den bez batohu“. V tento den měli žáci za úkol přinést si své školní věci v něčem zcela jiném, než v běžném školním batohu – záleželo pouze na jejich fantazii, chuti a odvaze. A ta některým žákům opravdu nechyběla – místo batohu žáci zvolili například kufry, které se běžně bereme na dovolenou, dětské kufříky nebo pletené košíky, objevili se i nákupní košíky nebo kyblíky na úklid, nechyběla ani přenosná bedna na pivní láhve nebo skvělá pirátská truhla.

Těšíme se na další netradiční den, kterým bude „Den dvojčat“ a zároveň děkujeme všem žákům, kteří se Dne bez batohu zúčastnili a udělali jeden den ve škole tak trošku výjimečným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *