DESKOHRANÍ S MINDOKEM

 

Ve středu 17.5.2023 se třída VI.A vypravila na akci „Deskohraní s Mindokem“, kterou uspořádala Městská knihovna Vratimov. Během hodiny a půl se naši žáci seznámili s deskovými hrami firmy Mindok, zástupkyně této firmy jim ochotně odpověděla na všechny otázky a samozřejmě si mohli také zahrát. Největší úspěch měly hry Duchové Carcassone, Krycí jména, Time´s up! Harry Potter nebo Houbařův ráj. Někteří žáci se ukázali jako velmi zkušení hráči a obratně pomáhali s pravidly ostatním spolužákům. Na chvíli se tedy ponořili do stavby středověkého města, některým se napěnila krev při hledání tajných agentů, rozmluvili se u roztodivných pojmů z kouzelnického světa nebo nasbírali ty nejlepší hřiby, lišky a bedly v lese. Mluvím tedy určitě za všechny, že jsme si dopoledne užili a někdy příště se do knihovny opět rádi vypravíme. 

Mgr. Irena Liptáková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *