RECITAČNÍ SOUTĚŽ 2. STUPNĚ

 

V pondělí 6. května 2024 se odpoledne konala již tradiční přehlídka mladých recitátorů 2. stupně naší školy, na které se sešli nejlepší recitátoři, přesněji řečeno recitátorky z 6. – 9. tříd. Také v komisi usedly jen paní učitelky, takže letošní školní kolo recitační soutěže žáků 2. stupně bylo čistě dívčí záležitostí.

Dívky nejčastěji recitovaly verše Karla Jaromíra Erbena, Jaroslava Seiferta a Jiřího Suchého a jejich výkony měly velmi dobrou úroveň. Přítomné paní učitelky nakonec rozhodly o tomto pořadí na stupních vítězů.

V kategorii 6. – 7. tříd:

  1. Jana Kučerová ze 7. třídy
  2. Martina Bradáčová z 6. B
  3. Klára Zárubová ze 6. A.

V kategorii 8. – 9. tříd:

  1. Sofie Nuňez z 9. A
  2. Valentýna Chovancová z 8. B
  3. Adéla Dražinová z 8. B.

Všem zúčastněným děkujeme za příjemné odpoledne, ve kterém jsme zhlédli jejich milá vystoupení a přejeme jim mnoho dalších recitátorských úspěchů.

FOTOGALERIE

porota školního kola recitační soutěže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *