PROJEKT „KRABICE OD BOT“

V letošním školním roce se naše škola poprvé zúčastnila již 11. ročníku sbírky pod názvem „Krabice od bot“, která proběhla v termínu od 22. 11. 2021 do 5. 12. 2021. Tento projekt umožňuje dětem, jejichž rodiny jsou v tíživé sociální situaci, vyrůstají v pěstounských rodinách či azylových domech, získat dárky pod stromeček. A jak všichni dobře víme, pro děti jsou Vánoce zejména o radosti z dárků.

Celkem děti a jejich rodiče darovali pro tyto děti téměř 100 dárků. Dárky přispěli také zaměstnanci školy – od učitelů 1. stupně, druhého stupně až po provozní zaměstnance školy.

Tímto bych chtěla upřímně a od srdce poděkovat všem dětem a rodičům, svým učitelům a zaměstnancům, za jejich účast v tomto projektu, který zcela jistě velkou měrou přispěl ke šťastnému úsměvu dětí u vánočního stromečku.

Mgr. M. Pelikánová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *