ŘEDITELSKÉ VOLNO

V souladu s §24 odst. 2 zák. č. 561/2004 Sb. „Školský zákon“ vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno v termínu od 20. 12. do 22. 12. 2021. Jak jistě víte, v posledních dvou letech ředitelské volno uděleno nebylo. Vždy jsme se snažili pečlivě zvažovat, zda je jeho udělení nutné a zároveň jsme si uvědomovali jeho dopad na Vaši rodinnou situaci. Po vzájemných konzultacích s ředitelkou ZŠ Vratimov, Datyňská 690 Mgr. Darjou Kuchařovou a rovněž se zřizovatelem školy jsme se nakonec rozhodli v letošním školním roce pro udělení ředitelského volna ve výše uvedeném termínu. Důvodem pro jeho udělení je také celková situace, ale zejména snaha zabránit tomu, aby se některé z rodin dostaly do karantény, pokud by výsledek testování jejich dítěte byl v pondělí 20. 12. 2021 pozitivní. Což by pro mnohé z Vás mohlo v období vánočních svátků znamenat nemalé potíže.

Plně si uvědomujeme, že pro rodiče dětí 1. stupně to může znamenat velkou komplikaci, proto bychom Vám chtěli nabídnout v těchto dnech možnost pobytu Vašich dětí ve školní družině. Tato nabídka je určena pro ty z Vás, pro které by zajištění volna v tyto dny bylo opravdu problémové. Tato nabídka se netýká pouze dětí, které jsou do školní družiny přihlášeny, ale pro všechny děti rodičů 1. stupně, pro které by udělení ředitelského volna znamenalo velkou komplikaci. Bližší informace k udělení ředitelského volna a provozu šk. družiny rodiče obdrží v emailu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *